Praktika dizainriui su galimybe likti dirbti

Įmonės pavadinimas: UAB "Dizaino kryptis"
Verslo sektorius: Informacinės technologijos
Praktikos miestas: Vilnius
Praktikos pavadinimas: Praktika dizainriui su galimybe likti dirbti
Praktikos pobūdis: Informacinės technologijos
Praktikos laikotarpis: 2020-10  -  2020-12
Skelbimas galioja iki: 2020-09-24

Praktikos aprašymas

KRYPTIS yra apdovanojimus laimėjusi skaitmeninių sprendimų agentūra. Glaudžiai bendradarbiaujame su mokslo įstaigomis, siūlydami stažuočių galimybes, kur praktikantai gali mokytis ir išsiugdyti svarbius ir darbo rinkoje reikalingus įgūdžius. Mūsų programa garantuoja jūsų praktiką. Dauguma mūsų praktikantų tampa nuolatiniais agentūros darbuotojais.


Kaip viskas vyksta?


Tai yra unikali galimybė dirbti nedidelėje ir nepaprastai talentingoje komandoje, kuriant įdomią programinę įrangą, naudojant pažangiausias technologijas, sistemas ir įrankius.


Nuo pirmosios dienos dirbsite su novatoriškais projektais ir būsite neatsiejama mūsų dinamiškos komandos dalis. Ši pozicija gali virsti Jūsų nuolatine darbo vieta, nes mes apsvarstysime galimybę priimti tinkamus kandidatus nuolatiniam darbui.


Jei mėgstate kurti įdomius produktus, kurie džiugina vartotojus, tai yra puikus darbas jums. Mes ieškome asmenų, turinčių gerus įgūdžius ir nepriklausomų kandidatų, nes tikimės, kad vadovausite / būsite atsakingas už produkto kūrimą.


Mūsų programą sudaro:


- Pagalba kuriant tvirtą CV, pagrįstą praktine patirtimi bei įgudžiais;

- Stipri darbų galerija, pagrįsta garsių prekės ženklų darbais.

- Įsiklausymas į Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Praktikos reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:


- Dirbate su PS, Illustrator, Sketch, Adobe Suite;

- Turite bent jau UI programavimo pagrindus: CSS, HTML, JavaScript;

- Galite parodyti savo darbus, įrodančius svetainių ir mobiliųjų UI / UX standartų patirtį;

- Turite patirties kuriant adaptyvų dizainą;

- Mokate kurti prototipus;

- Kuriate SVG ikonėles.

Kontaktinė informacija

Adresas: Laisvės pr. 88, LT-06125 Vilnius Telefonas: +370 5 2126 036 Faksas: +370 5 2627 986 El.paštas: praktika@kryptis.lt

UAB "Dizaino kryptis"

KRYPTIS – skaitmeninių sprendimų pionieriai. Pažangi, dinamiška, ambicingus sprendimus įgyvendinanti bendrovė. Nuo 1998 m. teikiame į žmogų orientuotų interaktyvių sistemų projektavimo, dizaino ir programavimo paslaugas, vykdome patogumo naudotis tyrimus. Kuriame informacines sistemas, interneto portalus, elektronines paslaugas ir klientų savitarnos sistemas, mobiliąsias programėles, virtualios ir papildytos realybės sprendimus ir daugiau. Dirbame su didžiausiomis valstybinėmis institucijomis, žinomais prekių ženklais ir startuoliais tarptautiniu mastu. Mūsų klientai: Lietuvos bankas, Sodra, Lietuvos Oro uostai, dauguma šalies ministerijų ir savivaldybių, aukštosios mokslo įstaigos: VU, KTU, VGTU, MRUNI ir kt. Mūsų sukurtais sprendimais naudojasi virš 300 įstaigų, kas mėnesį juos aplanko virš 1 mln. unikalių lankytojų.

Adresas: Laisvės pr. 88, LT-06125 Vilnius Telefonas: +370 5 2126 036 Faksas: +370 5 2627 986 El.paštas: praktika@kryptis.lt

KREIPTIS DĖL PRAKTIKOS Visi įmonės praktikos skelbimai